reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 65UA2263DT

65 inçlik Toshiba 65UA2263DT 4K TV için yeni indirim fırsatı [12 Ekim 2023]

Toshiba 65UA2263DT televizyon için yeni bir A101 fırsatı duyuruldu. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük desteği sunuyor. Full HD’den daha yüksek çözünürlük desteği sunan televizyona Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi video uygulamaları yüklenebiliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K çözünürlükte izleyebiliyor.

İki adet USB bağlantı noktasının bulunduğu Toshiba 65UA2263DT kullanıcıların USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebilmelerine imkan tanıyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği mevcut değil. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var.  Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UA2263DT modelinin A101’deki fiyatı ne kadar?

Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor. Android TV yüklü gelen televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar da yüklemek mümkün. Önümüzdeki hafta satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 17.499 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 18.374 TL‘ye çıkıyor. Yeni indirim haberlerini de önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER