reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 50UA2363DT

65 inçlik Toshiba 65UA2263DT için yeni A101 kampanyası [6 Haziran 2024]

Toshiba 65UA2263DT televizyon için yeni A101 fırsatı açıklandı. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyon 4K çözünürlük desteği sunuyor. Android TV desteğiyle gelen televizyona bu sayede uygulamalar da yüklenebiliyor.

Toshiba 65UA2263DT  modelinde Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K çözünürlükte izleyebiliyor. İki adet USB bağlantı noktasının bulunduğu Toshiba 65UA2263DT kullanıcıların USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebilmelerine imkan tanıyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği mevcut değil. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var.  Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Wi-Fi desteğine de sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor.  Google Play Movies & TV uygulamasının da bulunduğu televizyonda kullanıcılar filmler satın alabiliyor veya kiralayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UA2263DT televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

6 Haziran’da A101’de satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 19.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla taksitle de temin edilebiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın