reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level-televizyon

32 inç Hi-Level televizyon için yeni A101 fırsatı [4 Temmuz 2024]

Türkiye’de satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı televizyonlardan biri olan Hi-Level televizyon yeniden A101’e geliyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacağı belirtilen televizyon webOS işletim sistemini bünyesinde barındırıyor.

32 inçlik ekran boyutuna sahip olan Hi-Level televizyon 8 GB’lık depolama kapasitesine destek veriyor. 1 GB RAM’li televizyon giriş seviyesine konumlanıyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan Hi-Level televizyon modelinde iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Bu bağlantılar sayesinde televizyona harici diskler veya USB flaş bellekler takılabiliyor. 2.4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılara destek veren televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyor. İki adet 8 watt’lık hoparlörün tercih edildiği televizyonda Wireless Display özelliği de var. Bu özellik sayesinde mobil cihaz kullanıcıları içeriklerini televizyona kablosuz olarak yansıtabiliyor. Cihazda HDMI bağlantı noktaları da bulunuyor. Kullanıcılar HDMI bağlantı noktalarını kullanarak televizyona konsollarını, uydu alıcılarını veya projektörlerini bağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level televizyon modelinde Bluetooth desteği var mı?

Dijital ses çıkışının da bulunduğu televizyonda Bluetooth 5.0 özelliği de yer alıyor. Bu özellik kullanılarak televizyona kablosuz fareler veya klavyeler de bağlanabiliyor. 4 Temmuz‘da A101’de satışa sunulacağı açıklanan televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alınabiliyor. Bütçe dostu bir televizyon satın almayı planlıyorsanız bu kampanya göz atabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın