reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level 32 inç televizyon

Hi-Level 32 inç televizyon için yeni A101 kampanyası [Nisan 2024]

Hi-Level 32 inç televizyon için A101 kampanyası açıklandı. WebOS işletim sistemi yüklü gelen televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. Bu işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor.

Kullanıcılar bu sayede herhangi bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymuyor Hi-Level televizyon modelinde içerikleri izleyebiliyor. 8 GB’lık dahili depolama kapasitesine sahip olan televizyonda 1 GB’lık RAM var. Giriş seviyesine konumlanan televizyon yüksek performansa ihtiyaç duymayan kullanıcılara hitap ediyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan televizyonda iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Bu bağlantılar sayesinde televizyona harici diskler veya USB flaş bellekler takılabiliyor. 2.4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılara destek veren televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyor. İki adet 8 watt’lık hoparlörün tercih edildiği televizyonda Wireless Display özelliği de var. Bu özellik sayesinde mobil cihaz kullanıcıları içeriklerini televizyona kablosuz olarak yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level 32 inç televizyonun A101’deki fiyatı ne kadar?

Dijital ses çıkışının da bulunduğu televizyonda Bluetooth 5.0 özelliği de yer alıyor. Bu özellik kullanılarak televizyona kablosuz fareler veya klavyeler de bağlanabiliyor. 2 Mayıs’ta A101’de satışa sunulacağı açıklanan televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER