reklamı kapat

POPÜLER

Philips 55PUS7608

Philips 55PUS7608 Ultra HD televizyon için yeni A101 fırsatı duyuruldu [4 Temmuz 2024]

Philips 55PUS7608 televizyon için yeni bir A101 fırsatı var. 4 Temmuz‘da A101’de satışa çıkacak televizyon 55 inçlik ekran boyutuna sahip. Ultra HD çözünürlük sunan televizyon Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özelliklere destek veriyor.

İnce ekran çerçeveleriyle öne çıkan Philips 55PUS7608, Dolby Vision özelliğiyle karanlık sahnelerde iyi bir görüntü kalitesi vadediyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor.  Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı 4K televizyon arayanlara: Philips 55PUS7608

HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 18.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.  Televizyonu satın alanlara ücretsiz montaj imkanından da yararlanabiliyor. Teknolojik cihazlara gelecek yeni kampanya haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın