reklamı kapat

POPÜLER

Philips 55PUS7608

Philips 55PUS7608 televizyon için yeni A101 kampanyası [7 Aralık 2023]

A101, Philips 50PUS7608 televizyonu yeniden kullanıcıların beğenisine sunuyor. Fiyat/performans odaklı Philips televizyon Ultra HD görüntü kalitesine sahip. Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi video ve ses özelliklerine sahip olan televizyon ince ekran çerçeveleriyle göze çarpıyor.

Philips 55PUS7608 televizyon modelinde kullanılan Dolby Vision özelliği karanlık sahnelerde daha iyi bir görüntü kalitesine imkan tanıyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor. Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 55PUS7608 hızlı bir bağlantı deneyimi de vadediyor

HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 18.499 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alındığında fiyatı 19.424 TL’ye satılıyor. Kampanya 7 Aralık‘ta geçerli olacak. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın