reklamı kapat

POPÜLER

Philips 55PUS7608

Philips 55PUS7608 Ultra HD TV için A101 kampanyası duyuruldu [29 Şubat 2024]

Philips 50PUS7608 televizyon için yeni A101 fırsatı var. Ultra HD görüntü kalitesi vadeden televizyonda Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özellikler bulunuyor.

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken Philips 55PUS7608, Dolby Vision özelliğiyle karanlık sahnelerde iyi bir görüntü kalitesi vadediyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor.  Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 55PUS7608 televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 21.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kampanya 29 Şubat‘ta geçerli olacak. Bugünlerde 4K televizyon satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı bu kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER