reklamı kapat

POPÜLER

Philips 55PUS7608

Philips 55PUS7608 4K TV için yeni A101 fırsatı açıklandı [25 Nisan 2024]

Philips 55PUS7608 televizyon için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Önümüzdeki hafta yeniden A101’de satışa sunulacağı duyurulan televizyon Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özelliklerle geliyor. Ultra HD görüntü kalitesi sunan televizyon ince ekran çerçeveleriyle de göze çarpıyor.

Philips 55PUS7608, Dolby Vision özelliğiyle karanlık sahnelerde iyi bir görüntü kalitesi vadediyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor.  Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 55PUS7608 fiyat/performans odaklı televizyon arayanlara göz kırpıyor

HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 19.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kampanya 25 Nisan‘da geçerli olacak. Bugünlerde 4K televizyon satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı bu kampanyayı tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın