reklamı kapat

POPÜLER

APEC APM5

APEC APM5 üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [7 Aralık 2023]

APEC APM5 üç tekerlekli elektrikli moped yeniden A101’de satışa çıkıyor. İki kişilik oturma kapasitesi sunan araç A101’in hem online sayfası hem de mağazaları üzerinden temin edilebiliyor. Volta tarafından Türkiye’de üretilen model şehir içi kullanım için uygun.

Tam dolu pille 36 kilometrelik bir menzil sunan APEC APM5  modelinde menzil değeri, yol ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Moped yaklaşık olarak 8 saatte şarj edilebiliyor. Motor gücü 1.000 watt olan mopedde VRLA jel batarya kullanılıyor. Moped’in ön tarafında alışveriş poşetlerinin taşınabilmesi için bir sepet yer alıyor. Bu sepetin taşıma kapasitesi 10 kilogram. Dijital hız göstergesini de bünyesinde barındıran moped dönüş kabileyetini artıran diferansiyel sistemiyle birlikte geliyor. Ön ve arka tarafında kampana tipi frenin kullanıldığı araçta 20 litre kapalı bagaj kapasitesine de sahip. İki kişilik oturma kapasitesi sunan araçta geniş ve konforlu koltuklar bulunuyor. Direksiyon kilidinin de yer aldığı moped B sınıfı veya herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabiliyor. 2 yıl garanti süresine sahip olan aracın azami taşıma kapasitesi ise 160 kilogram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APM5 elektrikli moped’in fiyatı ne kadar?

LED ön far ve stop farının da yer aldığı araç A101’in mağazalarında ve online sayfası üzerinden piyasaya sunulacak. Aracın fiyatı ise 39.990 TL olacak.  Aracın taksitli fiyatı ise 42.790 TL. Yerli üretim moped kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabilecek. Kampanya 7 Aralık‘ta geçerli olacak. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın