reklamı kapat

POPÜLER

House of the Dragon, The Boys ve Fallout

Yeni fragmanlar: House of the Dragon, The Boys ve Fallout

 - Güncelleme: 03 Aralık 2023 00:50

Bugün televizyon dünyasından üç önemli fragman geldi. House of the Dragon ve The Boys için yeni sezon, Fallout içinse ilk fragman yayınlandı.

Bugün çok ses getiren içeriklerden birisi, Game of Thrones evreninden House of the Dragon dizisi için gelen ikinci sezon fragmanı oldu. Hemen aşağıda izleyebileceğiniz fragman, maceranın nasıl devam edeceğine güzel bir bakış attırıyor. Bu ikinci sezon fragmanı ile beraber ayrıca diziye katılan yeni oyuncular da duyuruldu. Addam of Hull olarak Clinton Liberty, Ser Alfred Broome olarak Jamie Kenna, Hugh olarak Kieran Bew, Ulf olarak Tom Bennett, Lord Cregan Stark olarak Tom Taylor ve Ser Rickard Thorne olarak Vincent Regan yeni sezonda karşımıza çıkacak. House of the Dragon için ikinci sezon 2024’ün yaz aylarında Max üzerinden ekranlara gelecek. İkinci sezon sekiz bölümden oluşacak.

Bugün çok ses getiren bir diğer içerik, Fallout oyunu için Amazon tarafından çekilen dizinin paylaşılan ilk resmi fragmanı oldu. Bu hemen aşağıda izleyebileceğiniz fragman hakkında Prime Video şu açıklamayı yaptı: “Tüm zamanların en iyi video oyunu serilerinden birine dayanan Fallout, sahip olunacak neredeyse hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada sahip olanlar ve olmayanların hikayesi.

Kıyametten 200 yıl sonra, lüks serpinti sığınaklarının nazik sakinleri, atalarının geride bıraktığı ışınlanmış cehennem manzarasına geri dönmek zorunda kalıyor ve kendilerini inanılmaz derecede karmaşık, neşeyle tuhaf ve son derece şiddetli bir evrenin beklediğini keşfederek şok oluyorlar. Westworld’ün yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un baş yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde Ella Purnell, Walton Goggins, Aaron Moten ve daha fazlası yer alıyor. 12 Nisan’da Prime Video’da.”

Bugün ayrıca çok sevilen Amazon Prime dizisi The Boys için dördüncü sezon fragmanı da paylaşıldı. Bu aşağıda izleyebileceğiniz fragman için Amazon Prime Video sadece, “Bu ateşi körüklemenin zamanı geldi. The Boys 4. Sezon 2024’te sizinle buluşacak.” açıklamasını yaptı. Aksiyonu bol dizinin yeni sezonu, fragmanın sonunda kanlar içinde gördüğümüz “Homelander” etrafında, siyaseti ve Homelander’ı ortadan kaldırmak isteyen ekibi merkeze alarak macerayı devam ettirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hepsine ek olarak son günlerde Furiosa: Bir Mad Max Destanı filmi için paylaşılan ilk fragman da ses getiriyor. “George Miller imzalı film, Mad Max: Fury Road filminde yer alan Furiosa karakterinin geçmişine ışık tutuyor.” açıklaması yapılan filmin Türkçe altyazılı fragmanı hemen aşağıda yer alıyor:

Ayrıca kısa süre önce oyun dünyasından Halo için hazırlanan dizinin ikinci sezonundan da bir fragman geldi.

House of the Dragon, The Boys ve Fallout fragmanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli