reklamı kapat

POPÜLER

APEC APM5

36 km menzil sunan APEC APM5 üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatı açıklandı [8 Şubat 2024]

APEC APM5 üç tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatından söz etmek istiyoruz. Önümüzdek, hafta yeniden A101’de satışa çıkacak araç iki kişilik oturma kapasitesine sahip. Araç A101’in hem online sayfası hem de mağazaları üzerinden satın alınabiliyor. Volta tarafından Türkiye’de üretilen model şehir içi kullanım için uygun bir moped olarak karşımıza çıkıyor.

Tam dolu pille 36 kilometrelik bir menzil sunan APEC APM5  modelinde menzil değeri, yol ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Moped yaklaşık olarak 8 saatte şarj edilebiliyor. Motor gücü 1.000 watt olan mopedde VRLA jel batarya kullanılıyor. Moped’in ön tarafında alışveriş poşetlerinin taşınabilmesi için bir sepet yer alıyor. Bu sepetin taşıma kapasitesi 10 kilogram. Dijital hız göstergesini de bünyesinde barındıran moped dönüş kabileyetini artıran diferansiyel sistemiyle birlikte geliyor. Ön ve arka tarafında kampana tipi frenin kullanıldığı araçta 20 litre kapalı bagaj kapasitesine de sahip. İki kişilik oturma kapasitesi sunan araçta geniş ve konforlu koltuklar bulunuyor. Direksiyon kilidinin de yer aldığı moped B sınıfı veya herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabiliyor. 2 yıl garanti süresine sahip olan aracın azami taşıma kapasitesi ise 160 kilogram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APM5 elektrikli moped modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

LED ön far ve stop farının da yer aldığı araç A101’in mağazalarında ve online sayfası üzerinden piyasaya sunulacak. Aracın fiyatı ise 44.990 TL olacak.  Aracın taksitli fiyatı ise 48.140 TL. Yerli üretim moped kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabilecek. Kampanya 8 Şubat’ta geçerli olacak. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın