reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43UA2263DT

Toshiba 43UA2263DT Ultra HD TV için yeni A101 kampanyası [4 Temmuz 2024]

Toshiba 43UA2263DT televizyon için yeni A101 kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak televizyon 43 inçlik ekran boyutuna sahip. Android’li LED televizyon Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor.

Türkiye’de satın alabileceğiniz bütçe dostu televizyonlardan biri olan Toshiba 43UA2263DT  modelinde mobil cihazlarda olduğu gibi popüler video uygulamaları izlenebiliyor. YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olduğu cihazda Google Play mağazası bulunuyor. Kullanıcıalr bu mağaza üzerinden diledikleri uygulamaları televizyonlarına indirebiliyor. Bağlantı tarafında cihazda iki adet USB bağlantı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Cihaz, Bluetooth bağlantı özelliğine de destek veriyor. Kullanıcılar Bluetooth bağlantısı sayesinde televizyona klavyeler veya fareler de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43UA2263DT televizyon yakında yeniden A101’e geliyor

Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor.  Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 9.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Cihaz kredi kartlarıyla da temin edilebiliyor. Televizyonun fiyatına bakıldığında günümüz şartları için makul olduğu görülüyor. Bugünlerde ufak boyuta sahip bir 4K televizyon satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın