reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43UA2263DT

4K çözünürlük sunan Toshiba 43UA2263DT TV için yeni A101 kampanası [22 Şubat 2024]

A101, Toshiba 43UA2263DT televizyonu yeniden kampanyalı satışa sunuyor. 4K çözünürlük desteğiyle gelen televizyon artık çoğu modelde gördüğümüz gibi akıllı özellikler sunuyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servislerinin kullanıldiği televizyonda Google Play mağazası yer alıyor. Kullanıcıalr bu mağaza üzerinden diledikleri uygulamaları televizyonlarına indirebiliyor. Bağlantı tarafında cihazda iki adet USB bağlantı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Cihaz, Bluetooth bağlantı özelliğine de destek veriyor. Kullanıcılar Bluetooth bağlantısı sayesinde televizyona klavyeler veya fareler de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43UA2263DT çok yakında A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor

Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor.  22 Şubat‘ta A101’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 10.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Cihaz kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 11.549 TL‘ye çıkıyor. Televizyonun fiyatına bakıldığında günümüz şartları için makul olduğu görülüyor. Bugünlerde ufak boyuta sahip bir 4K televizyon satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER