reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43UA2263DT

Toshiba 43UA2263DT UHD TV için A101 fırsatı [5-18 Nisan 2024]

Toshiba 43UA2263DT televizyon A101’de kampanyalı olarak satışa sunuldu. 43 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. Akıllı özellikler sunan televizyonda YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servisleri kullanılabiliyor.

Toshiba 43UA2263DT modelinde Google Play mağazası yer alıyor. Kullanıcıalr bu mağaza üzerinden diledikleri uygulamaları televizyonlarına indirebiliyor. Bağlantı tarafında cihazda iki adet USB bağlantı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Cihaz, Bluetooth bağlantı özelliğine de destek veriyor. Kullanıcılar Bluetooth bağlantısı sayesinde televizyona klavyeler veya fareler de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43UA2263DT televizyon uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor.  Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 9.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Cihaz kredi kartlarıyla da temin edilebiliyor. Televizyonun fiyatına bakıldığında günümüz şartları için makul olduğu görülüyor. Bugünlerde ufak boyuta sahip bir 4K televizyon satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın