reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level 32 inç televizyon

Hi-Level 32 inç televizyon için yeni A101 fırsatı [6 Haziran 2024]

 - Güncelleme: 01 Haziran 2024 20:07

A101, Hi-Level televizyon modelini kampanyalı olarak satışa sunuyor. 6 Haziran‘da A101’de satışa çıkacak model webOS işletim sistemiyle geliyor. 32 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 8 GB’lık depolama kapasitesine destek veriyor. 1 GB RAM’li televizyon giriş seviyesine konumlanıyor.

1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan Hi-Level televizyon modelinde iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Bu bağlantılar sayesinde televizyona harici diskler veya USB flaş bellekler takılabiliyor. 2.4 GHz ve 5 GHz kablosuz bağlantılara destek veren televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyor. İki adet 8 watt’lık hoparlörün tercih edildiği televizyonda Wireless Display özelliği de var. Bu özellik sayesinde mobil cihaz kullanıcıları içeriklerini televizyona kablosuz olarak yansıtabiliyor. Cihazda HDMI bağlantı noktaları da bulunuyor. Kullanıcılar HDMI bağlantı noktalarını kullanarak televizyona konsollarını, uydu alıcılarını veya projektörlerini bağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level televizyon uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Dijital ses çıkışının da bulunduğu televizyonda Bluetooth 5.0 özelliği de yer alıyor. Bu özellik kullanılarak televizyona kablosuz fareler veya klavyeler de bağlanabiliyor. 6 Haziran‘da A101’de satışa sunulacağı açıklanan televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alınabiliyor. Uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı planlıyorsanız bu kampanya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER