reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UA2263DT

Toshiba 55UA2263DT televizyon için yeni A101 kampanyası [28 Aralık 2023]

Toshiba 55UA2263DT televizyon yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. 4K çözünürlük desteğiyle yüksek çözünürlük kalitesi sunan televizyon 55 inçlik ekran boyutuna sahip. 3 yıl servis güvencesini Vestel bünyesinde sunan televizyon piyasada satın alabileceğiniz fiyat/performans odaklı televizyon modelleri arasında yer alıyor.

Artık çoğu akıllı televizyon modelinde olduğu gibi Toshiba 55UA2263DT modelinde de NetflixYouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü geliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Chromecast ve Bluetooth gibi özelliklerinin de yer aldığı televizyonda bir web kamera yok. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Kullanıcılar Bluetooth desteği sayesinde klavye veya fareyi televizyona bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantı noktası yer alıyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UA2263DT modeli için geri sayım başladı

Televizyonda farklı uygulamalar ve oyunlar Android TV sayesinde yüklenebiliyor. 28 Aralık’ta A101’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı 13.499 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 14.174 TL‘ye çıkıyor.  4K destekli ve uygun fiyatlı bir televizyon modeli satın almayı planlıyorsanız önümüzdeki hafta sunulacak kampanyaya göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın