reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store, 23 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 23 Aralık itibarıyla yine tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 199 TL‘ye satılan Fallout 3: Game of the Year Edition oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: 2008’in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı bir şekilde deneyimle. Karakterini istediğin gibi oluştur ve her anı hayatta kalma mücadelesiyle geçen hayranlık uyandırıcı bir kıyamet sonrası dünyasına gir. Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout 3 Oyun Eklenti Paketleri’nin beşini de içeriyor:

  • -Operation: Anchorage – Bir askeri simülasyona gir ve Alaska’da Anchorage’in Çinli Komünist işgalcilerinden kurtuluşu için savaş.
  • -The Pitt – Pittsburgh’ün kıyamet sonrası kalıntılarına yolculuk yap ve kendini kölelerle Raider efendileri arasındaki bir çatışmanın ortasında bul.
  • -Broken Steel – Seviye sınırını 30’a çıkar ve Liberty Prime ile birlikte Enclave kalıntılarıyla olan savaşı bitir.
  • -Point Lookout – Maryland kıyısındaki devasa, kasvetli bir bataklıkta gizemli ve ucu açık bir maceraya atıl.
  • -Mothership Zeta – İnsan kaçıran düşman uzaylılara karşı koy ve Capital Wasteland’in kilometrelerce üzerinde yörüngedeki uzaylı ana gemisinden savaşarak kaç.”

Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 24 Aralık tarihinde yani yarın akşam belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 22 Aralık tarihinde daha önce 181 TL’ye satılan Art of Rally oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle olmuştu: “”Art of Rally, Absolute Drift oyununun yaratıcısı tarafından, rallinin altın çağından esinlenerek biçimlendirilen bir deneyimdir. Yukarıdan aşağıya bakış açısıyla, renkli ve biçimlendirilmiş ortamlardan oluşan bir dünyada yarış. Günlük ve haftalık görevlerde liderlik tablolarının birinci sırasında yer almak için mücadele et. Art of Rally’nin ustası olacak mısın? Kariyer (Career) modunda Finlandiya’dan Sardinya’ya, Norveç’e, Japonya’ya, Almanya’ya, Kenya’ya ve Endonezya’ya uzanan 78 etaplık bir yolculukta rallinin altın çağını deneyimle. 60’lardan 80’lere, B Grubu, S Grubu ve A Grubundan en sevdiğin nostaljik arabaları kullan.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER