reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 32W2163DT

32 inçlik uygun fiyatlı Toshiba 32W2163DT için yeni A101 avantajı [28 Aralık 2023]

Toshiba 32W2163DT için yeni bir A101 kampanyası var. Uygun fiyatlı televizyon modelinde 1.366 x 768 piksel çözünürlük desteği bulunuyor. Full HD çözünürlük özelliğine sahip olmayan televizyon Vestel‘in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonda dahili uydu alıcısı bulunuyor.

Toshiba 32W2163DT bu sayede kullanıcıların herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanalları izlemesine imkan tanıyor. İki adet HDMI bağlantısına destek veren televizyon bir adet USB yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede USB belleklerindeki içerikleri televizyonda izleyebiliyor. Wireless Display özelliğinin de yer aldığı televizyon mobil cihazlardaki görüntülerin yansıtılmasına da olanak sağlıyor.  Televizyon,  YouTubeNetflixAmazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da ön yüklü olarak geliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumandanın üzerinde de bu video servislerine hızlı ulaşmak için tuşlar yer alıyor. Cihazda bunula birlikte dahili uyducu alıcısı da bulunuyor. Bu destek sayesinde herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duyulmuyor. Pek tabii uydudaki kanalların izlenmesi için bir çanak antene ihtiyaç duyuluyor.

Toshiba 32W2163DT çok yakında A101’de satışa çıkıyor

Televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor. A101’de televizyonun fiyatı 5.499 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Televizyonun taksitli fiyatı ise 5.774 TLKampanya 28 Aralık’ta geçerli olacak. Yeni indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz, LOG’U takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın