reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 32W2163DT

Toshiba 32W2163DT televizyon için yeni A101 kampanyası [20 Haziran 2024]

A101, Toshiba 32W2163DT televizyonu yeniden satışa çıkıyor. 20 Haziran’da A101’de piyasaya sürülecek televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. Türkiye’de üretilen televizyon 3 yıl garanti süresi sunuyor.  Ekran çözünürlüğü 1.366 x 768 piksel olan televizyon Vestel servis güvencesiyle geliyor.

LED destekli Toshiba 32W2163DT dahili uydu alıcısını bünyesinde barındırıyor.  Televizyon bu sayede kullanıcıların herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanalları izlemesine imkan tanıyor.  İki adet HDMI bağlantısına destek veren televizyon bir adet USB yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede USB belleklerindeki içerikleri televizyonda izleyebiliyor. Wireless Display özelliğinin de yer aldığı televizyon mobil cihazlardaki görüntülerin yansıtılmasına da olanak sağlıyor.  Televizyon,  YouTubeNetflixAmazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da ön yüklü olarak geliyor. Cihazda 4K çözünürlük desteği ise ne yazik ki yok. 250 nit parlaklık sunabilen televizyonla birlikte gelen uzaktan kumandanın üzerinde de bu video servislerine hızlı ulaşmak için tuşlar yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 32W2163DT televizyon uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor. A101’de televizyonun fiyatı 5.799 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Uygun fiyatlı bir televizyon modeli arıyorsanız önümüzdeki hafta gerçekleşecek kampanyaya göz atabilirsiniz. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER