reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 55OV6000U

55 inçlik bütçe dostu Onvo 55OV6000U televizyon için A101 fırsatı [20 Haziran 2024]

A101, Onvo 55OV6000U televizyonu yeniden satışa suınuyor. Daha önceden de A101’de satışta olan model bütçe dostu televizyon sahibi olmayı düşünenlere hedef alıyor. Ekran boyutu 55 inç olan televizyon 4K çözünürlük sunuyor.

Onvo 55OV6000U modelinde dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Televizyonun bağlantı noktaları arasında Wi-Fi bağlantısı var. Televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. Android işletim sisteminin bulunduğu televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor.İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 55OV6000U televizyonun A101’deki fiyatı ne kadar?

Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de olanak sağlıyor. Televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor. 20 Haziran’da A101’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 12.499 TL olacak. Cihaz kredi kartlarıyla taksitli de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın