reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 55OV6000U

Onvo 55OV6000U TV için A101 fırsatı [9 Mayıs 2024]

Onvo 55OV6000U televizyon için yeni bir A101 kampanyası var. A101’de yeniden satışa sunulacak televizyon uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük desteğiyle geliyor.

Onvo 55OV6000U  bu sayede yüksek çözünürlük kalitesi sunuyor. İşlemci tarafında Dört çekirdekli işlemciyi bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi bağlantısı var. Televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. Android işletim sisteminin bulunduğu televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 55OV6000U televizyon hangi bağlantılara destek veriyor?

İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de olanak sağlıyor. Televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor. 9 Mayıs’ta A101’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 11.999 TL olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın