reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 32W2163DT

Yerli üretim Toshiba 32W2163DT TV için yeni A101 fırsatı [11 Nisan 2024]

Toshiba 32W2163DT televizyon için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Bu hafta A101’de satışa çıkacak televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. Özellikle ufak odaları için televizyon satın almayı düşünenleri hedef alan televizyonun ekran çözünürlüğü ise 1.366 x 768 piksel. Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon Türkiye’de üretilmiş durumda.

LED destekli televizyon parlaklık, kontrast ve doygunluk değerleri, gerçeğe en yakın şekilde ayarlanır ve en doğal görüntüyü ekrana yansıtıyor. Cihazda dahili uydu alıcısı yer alıyor. Televizyon bu sayede kullanıcıların herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanalları izlemesine imkan tanıyor. İki adet HDMI bağlantısına destek veren televizyon bir adet USB yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede USB belleklerindeki içerikleri televizyonda izleyebiliyor. Wireless Display özelliğinin de yer aldığı televizyon mobil cihazlardaki görüntülerin yansıtılmasına da olanak sağlıyor. Televizyon, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da ön yüklü olarak geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 32W2163DT televizyon uygun fiyatıyla göze çarpıyor

Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumandanın üzerinde de bu video servislerine hızlı ulaşmak için tuşlar yer alıyor. Televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor.Toshiba 32W2163DT, A enerji sınıfına girer ve 0.5 W enerji tüketiyor. 11 Nisan‘da A101’de satışa çıkacak televizyonun fiyatı 6.199 TL olacak. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın