reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

18 saat pil ömrü vadeden Xiaomi Redmi Buds 3 Lite için A101 fırsatı [11 Nisan 2024]

A101, Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklığı yeniden satışa sunuyor. Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık olan cihaz uzun bir pil ömrü sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte 18 saate varan pil ömrü vadeden kulaklık otomatik cihaza özellliğine destek veriyor.

Bağlantı tarafında Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modelinde Bluetooth 5.2 göze çarpıyor. Bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen cihaz geliştirilmiş parazit önleme özellikleri sayesinde daha iyi telefon görüşmelerin yapılmasını mümkün kılıyor. USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen kulaklık tam dolu pille 5 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücü bu sayede güçlü ses performansı sunuyor. Kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da sahip. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite suya dayanıklı mı?

Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor.  IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Kulaklığın indirimli fiyatı ise 479 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın