reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Buds 3 Lite

18 saat pil ömrü sunan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite için yeni A101 fırsatı [15 Şubat 2024]

 - Güncelleme: 12 Şubat 2024 14:23

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Redmi Buds 3 Lite için indirim fırsatı geldi. Bütçe dostu bir kablosuz kulaklık modeli olan Redmi Buds 3 Lite otomatik cihaz tanıma özelliğiyle geliyor.

Bluetooth 5.2 bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık geliştirilmiş parazit önleme özellikleri sayesinde daha iyi telefon görüşmelerin yapılmasını mümkün kılıyor. USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen kulaklık tam dolu pille 5 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklık şarj kutusuyla birlikte toplamda 18 saate varan pil ömrü vadediyor. Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücü bu sayede güçlü ses performansı sunuyor. Kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da sahip. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği var mı?

Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor.  IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 479 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın