reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

18 saat pil ömrü sunan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite için yeni avantajlı fiyat [Ocak 2024]

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite akıllı telefonun fiyatı yeniden düştü. Bütçe dostu bir kulaklık modeli olan cihaz Bluetooth 5.2 bağlantısıyla geliyor. Otomatik cihaz tanıma özelliğinin de bulunduğu kulaklık geliştirilmiş parazit önleme özellikleri sayesinde daha iyi telefon görüşmelerin yapılmasını mümkün kılıyor.

USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen Redmi Buds 3 Lite tam dolu pille 5 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklık şarj kutusuyla birlikte toplamda 18 saate varan pil ömrü vadediyor. Bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Cihazda kablosuz şarj özelliği ise mevcut değil. Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücü bu sayede güçlü ses performansı sunuyor. Kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da sahip. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık suya dayanıklı mı?

Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor. IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 599 TL.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER