reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

20 saat pil ömrü sunan Xiaomi Redmi Buds 4 Lite kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Haziran 2024]

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya geldi. Beyaz ve siyah renk seçenekleri sunan kulaklıkta 12 mm’lik dinamik sürücü kullanılıyor.

Sesi Xiaomi Akustik Laboratuvarı tarafından ayarlananan kulaklık, IP54 sertifikasına da sahip. Bu sayede suya karşı dayanıklı olan kulaklık tek dokunuşla Android cihazlarla hızlı bağlantı deneyimi sağlıyor. Bluetooth 5.3 bağlantı özelliğine sahip olan kulaklıkta düşük gecikme modu bulunuyor. Kullanıcılar bu modu aktif hale getirdiğinde oyunlarda daha hızlı kararlar alabiliyor. Redmi Buds 4 Lite kulaklığın pili tamamen şarj edildiğinde 5 saate kadar pil süresi elde edilebiliyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkıyor. Yapay zeka ses algoritması, insan ve ortam gürültüsünü doğru bir şekilde ayırt ediyor. Böylece en gürültülü ortamlarda bile sesi doğru bir şekilde alıyor ve ortam gürültüsünü etkili bir şekilde azaltıyor.Dokunmatik kontrol özelliğine de sahip olan kulaklık hafif gövdesiyle de göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite kulaklık uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Kulaklığın ağırlığı 3,92 gram, şarj kutusunun ağırlığı ise 35 gram. Piyasada 539 TL‘nin üzerinde bir fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle 499 TL‘ye temin edilebiliyor. Kulaklık kredi kartlarıyla taksitle de satın alınabiliyor. Bugünlelrde uygun fiyata bir kablosuz kulaklık arıyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli tercih edebilirsiniz.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın