reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite için ilk indirim kampanyası [Ekim 2023]

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Xiaomi Redmi Buds 4 Lite için ilk indirim kampanyası geldi. 12 mm‘lik dinamik sürücüyü bünyesinde barındıran kulaklığın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor.

IP54 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı olan kulaklık modelinin sesi Xiaomi Akustik Laboratuvarı tarafından ayarlanmış durumda. Redmi Buds 4 Lite tek dokunuşla Android cihazlarla hızlı bağlantı deneyimi sağlıyor. Bluetooth 5.3 bağlantı özelliğine sahip olan kulaklıkta düşük gecikme modu bulunuyor. Kullanıcılar bu modu aktif hale getirdiğinde oyunlarda daha hızlı kararlar alabiliyor. Redmi Buds 4 Lite kulaklığın pili tamamen şarj edildiğinde 5 saate kadar pil süresi elde edilebiliyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkıyor. Yapay zeka ses algoritması, insan ve ortam gürültüsünü doğru bir şekilde ayırt ediyor. Böylece en gürültülü ortamlarda bile sesi doğru bir şekilde alıyor ve ortam gürültüsünü etkili bir şekilde azaltıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dokunmatik kontrol özelliğine de sahip olan kulaklık hafif gövdesiyle de göze çarpıyor. Kulaklığın ağırlığı 3,92 gram, şarj kutusunun ağırlığı ise 35 gram. Piyasada 500 TL‘nin üzerinde bir fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle 477 TL‘ye temin edilebiliyor.

 

xiaomi

İLGİLİ HABERLER