reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Pro 3

31 saat pil ömrü sunan ANC destekli Huawei Freebuds Pro 3 için ilk indirim kampanyası [Ekim 2023]

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Huawei FreeBuds Pro 3 için ilk indirim fırsatı geldi. Tasarımı ve sunduğu ses performansıyla öne çıkan model nano cam malzemesiyle dikkat çekiyor.

Akıllı aktif gürültü engelleme 3.0 özelliğiyle selefine kıyasla yüzde 50 oranında geliştirilen yeni model bu sayede arka plandaki gürültüleri daha iyi engelleyebiliyor. Kulak içi tasarımı benimseyen modelde çift sürücülü yüksek çözünürlüklü ses sistemi bulunuyor.  Yüksek baslar üretebilen 11 mm’lik sürücüye destek veren kulaklıkta dijital cross-over teknolojisi bulunuyor. Bu teknolojiyle beraber sesler 48 kHz’e kadar çıkabiliyor ve 14 Hz’e kadar inebiliyor. Kulaklık bununla birlikte L2HC 2.04 ve LDAC kodeklerini destekliyor. 990 kbps ses aktarım seviyesi ile yüksek çözünürlüklü ses performansı hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmış durumda. Üçlü uyarlanabilir EQ algoritması her notayı, tonu ve melodiyi gerçeğe en yakın seviyede tutuyor. Özel geliştirilen algoritma ses seviyesini, kulak kanalı şeklini ve kullanım durumunu gerçek zamanlı olarak algılıyor. Rüzgar gürültüsü engelleme özelliği yüzde 80 oranında geliştirilmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Freebuds Pro 3 uzun pil ömrüyle de fark yaratıyor

Kulaklık şarj kutusuyla birlikte 31 saate kadar kullanım deneyimi vadediyor. Sadece kulaklıklar 6.5 saatlik pil süresi sunuyor. Çift bağlantı desteğiyle gelen kulaklığın fiyatı 5.499 TL‘den yaklaşık 5.000 TL‘ye gerilemiş durumda.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın