reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya var. Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz uzun pil ömrüyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar kulaklığın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 18 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor. Kulaklık otomatik cihaza özellliğine destek veriyor.

Bağlantı tarafında Xiaomi Redmi Buds 3 Lite modelinde Bluetooth 5.2 göze çarpıyor. Bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilen cihaz geliştirilmiş parazit önleme özellikleri sayesinde daha iyi telefon görüşmelerin yapılmasını mümkün kılıyor. USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen kulaklık tam dolu pille 5 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücü bu sayede güçlü ses performansı sunuyor. Kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da sahip. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık suya dayanıklı mı?

Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor.  IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Kulaklığın indirimli fiyatı ise 899 TL.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın