reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds 29.2 güncellemesiyle gelen yenilikler belli oldu

KRAFTON, Inc. bugün itibarıyla yayınlanan PUBG: Battlegrounds 29.2 güncellemesi kapsamında Erangel Classic haritasını oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Sadece iki hafta boyunca oyunda olacak ve oyunda yer alan ilk savaş alanının önceki versiyonlarına bir saygı duruşu niteliğindeki Erangel Classic, oyunculara heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Zamanında Erangel’e ilk kez giriş yapan oyuncuların deneyimlerini yeniden yaşatabilmek adına ateşli silahların geri tepmesi yüzde 30’a kadar azaltıldı. Silah havuzu ve diğer tüm özelliklerse değişmeden kaldı ve tüm zırhların dayanıklılığının yüzde 7,5 artırılmasıyla düşmanı indirmek için gereken atış değeri yaklaşık bir artmış oldu. Erangel’e bazı nostaljik ögeler de eklenmiş durumda. Hayatta kalanlar üçüncü seviye kask ve haritaya dağılmış 17 klasik kozmetiği bulma şansı yakalarken İşaret Fişeği kullanmak artık BRDM yerine kurşungeçirmez bir UAZ çağırıyor. Bununla birlikte dünya haritası, mini harita ve maç başlangıç sayacı gibi oyun içi kullanıcı arayüzü birimlerinin bir kısmı oyunun ilk dönemine ithafen eski sürümlerine geri döndürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: Battlegrounds için gelen harita hangi tarihe kadar geçerli olacak?

Erangel Classic, 14 Mayıs‘tan 28 Mayıs‘a kadar PC ve 23 Mayıs’tan 6 Haziran‘a kadar ise konsol platformlarında oynanabilecek. Her maça yeni hedefler ve farklı heyecanlar katacak Seri Savaşı mekaniği de bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenenler arasında. Bu sistem hazır takımların Normal Maçlarda birbirleriyle rekabet etmesine olanak tanıyor ve kazananlar, oyuncuların maçtan aldığı öldürme puanları ve sıralama puanlarının toplamına göre belirleniyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın