reklamı kapat

POPÜLER

Pubg

PUBG sezon 4 geldi çattı: İşte sürprizler ve yenilikler!

PUBG sezon 4 başladı. Bu sezonda gelen ve gelecek yenilikler ise belli oldu. İşte yeni sezona dair bilinmesi gereken tüm bilgiler;

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan ve mobil versiyonu da oldukça fazla kişi tarafından oynanan PUBG ya da tam adıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds için Sezon 4 geldi. PlayerUnknown’s Battlegrounds Sezon 4 özellikle oyunun ikonik haritalarından Erangel’i baştan aşağıya yeniliyor. Öncesi ve sonrası görsellerinin de yayınlanmasıyla yeni sezonun köklü değişiklikler ile geldiğini söyleyebiliriz. Bu sezonla daha gerçekçi bir havaya kavuşan oyun, yeni binaların gelmesiyle de haliyle dikkat çekiyor. Erangel‘deki bazı değiştirilen bölgeler ise bu klasik haritayı yeniden keşfetmenizi sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG en sevilen harita Erangel için önemli değişiklikleri içinde barındırıyor

Erangel bilindiği üzere oyuncuların en sevdiği harita olarak anılıyor. Haliyle bu haritanın yeni sezon ile çok daha geliştiğini görüyoruz. Yenilenmiş binalar, iyileştirilmiş grafikleri ve savaş izleriyle dolu geçmişinin açığa çıkartılıyor. Gerçek Battle Royal olayını başlattığı düşünülen bu popüler harita ile büyük güncellemeyi alan kısımları; Military Base, Mylta Power, Quarry, Mansion, Prison olarak sıralayabiliriz. Bununla beraber Erangel için pikap eklendi. Böylelikle oyunun içinde müziği nostaljik olarak dinleyebilirsiniz ayrıca bu dinlediğiniz müziği diğer oyuncular da duyabiliyor olacak.

Yeni sezon ilk olarak bilgisayar için yayımlanıyor. Sezon 4 Survivor Pass Aftermath ile gelen yeni sezonda yine yeni görevler bulunuyor olacak. Co-Op Missions adlı yeni özellik, oyuncuların grup halinde ilerlemesine izin verirken, Aftermath’i satın alan oyuncular UAZ için “Red Zoned” adlı ilk araç kaplaması hediyesine de sahip olabilecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds Survivor Pass 4: Aftermath satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. PS4 ve XBO oyuncuları ise PUBG Sezon 4’e yaz sonunda kavuşacak.