reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone Freezone Gamer Paket’lerinde sevindiren PUBG Mobile gelişmesi

Vodafone Freezone Gamer Paket’lerinde sevindiren PUBG Mobile gelişmesi

Vodafone FreeZone, oyun dünyasındaki varlığını artırıyor. Bu doğrultuda Freezone Gamer Paket’lerinde sevindiren bir PUBG Mobile gelişmesi var.

Yapılan resmi açıklamaya göre Vodafone, gençlik markası FreeZone ile oyun tutkunu gençlere ulaşmaya devam ediyor. Bugüne kadar ağırlıklı olarak espor tutkunu gençlere ulaşan FreeZone, yeni dönemde esporun yanı sıra mobil oyun oynayan, bilgisayar oyunu oynayan, oyunlarla ilgili eğlenceli veya profesyonel turnuvalardan içerikleri izlemeyi seven gençler de dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye ulaşacak. Yeni iletişim stratejisini “FreeZone ile oynuyoruz, izliyoruz, oyunlara akıyoruz” mottosu üzerine kuran firma, bu doğrultuda Gamer Paketleri’nin de kapsamını gelişletiyor, YouTube’a ek olarak, internetten yemeyen PUBG Mobile ve Discord ile de gençlere oyun deneyimini sınırsız yaşama imkanı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konu hakkında şunları söylüyor: “FreeZone olarak, oyun dünyasındaki varlığımızı artırıyoruz. En büyük destekçilerinden biri olduğumuz esporun yanı sıra tüm oyun ve oyuncuları sahiplenerek daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyoruz. Yeni dönemde oyun tutkunu tüm gençlerin Vodafone FreeZone ile oyun oynamasını, izlemesini ve oyunlara akmasını hedefliyoruz. Bu doğrultuda, mobil oyun oynayanlara Gamer Paketlerimiz kapsamında sınırsız PUBG Mobile, bilgisayar oyunu oynayanlara Gamer Paketlerimiz kapsamında sınırsız Discord ve hediye Zula Altın, oyunlarla ilgili eğlenceli veya profesyonel turnuvalardan içerikleri izlemeyi sevenlere ise Gamer Paketlerimiz kapsamında sınırsız YouTube ve paket haricinde Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi sponsorluğumuz ile gelen birçok fayda sunuyoruz. Vodafone FreeZone olarak, tutku alanı oyun olan gençlere destek olmaya devam edeceğiz.”

Vodafone FreeZone ayrıcalıklarında yeni dönem

Vodafone FreeZone’un 26 yaş altı gençler için tarifeye ek olarak geliştirdiği Gamer Paketleri, ayda 20 TL’ye tekrar eden ve haftada 12 TL’ye tekrar etmeyen iki ayrı paket halinde sunuluyor. “Gamer Paketleri” ile oyunsever gençler, YouTube, PUBG Mobile, Discord gibi içerikleri internetinden yemeden izleyebiliyor. Yurtdışı seyahatlerinden oyun bilgisayarlarına kadar efsane hediyeler kazanma şansı yakalayan Gamer Paketi sahibi gençler, ayrıca her ay Zula oyununda hediye altın da kazanabiliyor.

İlginizi Çekebilir