reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone FreeZone’dan yeni telefon almak isteyen gençlere karne kampanyası

Tam öğrencilerin karne aldığı, okulların yaz tatiline girdiği dönemde Vodafone Türkiye gençlere özel kampanyasını duyurdu. Yeni bir telefon almak isteyen gençler Vodafone FreeZone tarifeleri kapsamında Samsung’un 2017 model Galaxy A3 ve Galaxy A5 telefonlarına esnek ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyor.

Yeni duyurulan bu Vodafone FreeZone kampanyasından 26 yaş ve altındaki gençler yararlanabiliyor. Samsung Galaxy A3 veya Galaxy A5 modelleri avantajlı ek ödemelerle 24 ay taksitle alabilecek. Bunun yanı sıra yaz tatilini kapsayan üç ay boyunca Instagram, Facebook ve Twitter’da kullanılabilecek ek 2 GB internet hediyesine hak kazanacaklar. Bahsi geçen bu ek 2 GB’lık ek paket her ay yenilenecek.

Duyurulan bu kampanyanın ardından konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi:

“Her segmentin beklentisinin farklı olmasından hareketle oluşturduğumuz Vodafone FreeZone markasıyla 26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlı kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. Bu dönemde de karne heyecanı ve tatil sevincini bir arada yaşayan gençlerimizi düşünerek yeni bir kampanya başlattık ve onlara bir karne hediyesi de biz verelim istedik. Bu kampanyayla, yeni bir telefon almak isteyen veya mevcut telefonunu değiştirmek isteyen gençlerimizi ve gençlere karne hediyesi almak isteyen ailelerini düşündük. Uygun taksit imkanı ve internet hediyesi ile hem aileleri hem de Freezone’lu gençlerimizi mutlu ettiğimize inanıyoruz. Gençlerimiz üç ay boyunca bir yandan tatilin keyfini çıkaracak bir yandan da hediye ek 2 GB internet ile sosyal medyayı özgürce kullanacak. Vodafone FreeZone ile gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Vodafone FreeZone’un yeni kampanyasından yararlanmak için Vodafone Cep Merkezleri‘ni ziyaret etmek gerekiyor.