reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone FreeZone

Vodafone Freezone “saçma güzel” neler sunuyor?

Vodafone FreeZone’un marka konumlandırma stratejisini, sloganını ve görsel kimliğini yeniledi. Bundan böyle “Saçma güzel” sloganıyla gençlere hitap edecek. FreeZone, gençlerin kendi hayatlarında ya da sosyal medyada “saçma ama bir o kadar da güzel” buldukları şeyleri sahiplenecek.

Değişen gençlik dünyasına ayak uydurarak kendini yenileyen Vodafone FreeZone, gençler için sunacağı ürün ve hizmetlerde de yaş gruplarını değil, tutku alanlarını temel alacak. Buna göre, FreeZone çatısı altında oyun, müzik ve sosyal medya tutkunu gençler için cazip teklif ve fırsatlar yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni FreeZone’da her şey “saçma güzel”

Vodafone FreeZone, “Saçma güzel” olarak tanımladığı yeni dünyasında, gençlerin en büyük tutkuları olan oyun, müzik ve sosyal medya alanlarını sahipleniyor. Bu tutku alanlarında gençlere fayda sağlayacak teklif ve fırsatlar sunuyor. Oyun alanında League of Legends Şampiyonluk Ligi isim sponsorluğu, müzik alanında ise Vodafone FreeZone Stüdyo ile son bir yıldır gençlerin tutku alanlarına yatırım yapan FreeZone, şimdi de gençlere tutkularını “saçma güzel” tarifelerle yaşama fırsatı sunuyor. FreeZone’un yeni tarife dünyasında gençler Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden birini seçerek tarifesindeki internetlerini ikiye katlıyor ve internette tutkunu olduğu içerikleri özgürce tüketiyor.