reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation 4

Vodafone FreeZone’dan PlayStation hediyesi

Vodafone FreeZone, oyun sever gençler için geliştirdiği Gamer Paketleri ile yurt dışı seyahatlerinden oyun bilgisayarlarına kadar efsane hediyeler kazandırıyor. Vodafone’un Gamer Paketi kullanıcıları arasında düzenlenen yarışmayı kazanan bir şanslı kişi PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm sahibi olacak.

Gamer Paketleri ile gençlerin oyun tutkularını en üst seviyede yaşayabilmelerine olanak sağladıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi: “Haftalık ve aylık paket alternatifleriyle gençlerin bütçesine uygun geniş bir portföy sunuyoruz. Amacımız, gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamaları. Yeni dönemde e-sporun yanı sıra mobil oyun oynayan, bilgisayar ve konsol oyunu oynayan, oyunlarla ilgili eğlenceli veya profesyonel turnuvalardan içerikleri izlemeyi seven gençler de dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Gamer Paketleri ile gençlere sınırsız YouTube, PUBG Mobile ve Discord’un yanı sıra her ay efsane hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemin efsane hediyesi, sınırlı sayıda üretilen PlayStation4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm konsolu olacak. Vodafone FreeZone olarak, oyun dünyasındaki varlığımızı artırmaya devam edeceğiz.”

PlayStation 4

Çok özel PlayStation hediyesi

PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm (2 TB) konsol, dünya çapında 525,3 milyon PlayStation cihazı satılmasını kutlamak için Sony tarafından özel olarak üretildi. Piyasada sadece 50 bin adet bulunuyor. PlaySation 4 Pro için ilk defa yarı saydam lacivert rengiyle gelen konsol çalıştırıldığı zaman mavi ışık konsolun ön tarafını aydınlatıyor ve böylece PlayStation 4 Pro’nun mimarisi dışarıdan görülebiliyor. En tepede yer alan PS logosu ve ön tarafta yer alan PS4 logosu ise yine özel olarak seçilmiş mat bakır rengine sahip. Konsolla birlikte DualShock 4, PlayStation Camera, dikey stant ve mono kulaklık da yarı saydam lacivert renge sahip olarak geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Logitech imzalı yeni oyuncu faresi