reklamı kapat

POPÜLER

Malefiz

Angelina Jolie’nin inanılmaz Malefiz dönüşümü [Video]

Disney’in efsane kötülerinden Malefiz karakterine hayat veren Angelina Jolie’nin bu karaktere dönüşümünü gözler önüne seren bir kamera arkası videosu izleyicilerle paylaşıldı.

Son yıllarda adını sık sık duyduğumuz Malefiz aslında Uyuyan Güzel hikayesini farklı bir şekilde anlatıyor. Değişen en önemli detay hikayenin ana kahramanının Uyuyan Güzel’in düşmanı olarak tanıdığımız Maleficent olması. Angelina Jolie‘nin hayat verdiği bu karakteri ilk olarak 2014 senesinde beyaz perdede izleme fırsatı yakalamıştık. Fakat bu macera henüz son bulmadı. Aksine yakında Malefiz Kötülüğün Gücü filmiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Bu yeni macerada Angelina Jolie’nin yanı sıra Elle Fanning, Ed Skrein, Chiwetel Ejiofor, Michelle Pfeiffer, Juno Temple ve Harris Dickinson gibi isimleri göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angelina Jolie Malefiz oluyor

Serinin ikinci filminin vizyona girmesine sayılı günler kala enteresan bir video izleyicilerle paylaşıldı. Bu videoda Angelina Jolie’nin Malefiz’e dönüşümü gözler önüne seriliyor. Aslında video tam anlamıyla bir dönüşüm videosu değil. Çünkü görüntü saç, makyaj gibi karakteri oluşturmaya yarayan eklentilerin çıkartılmasıyla ortaya çıkmış durumda. Fakat görüntülerin geri sarılmış olması bu dönüşümün nasıl gerçekleştiğini de anlamamızı sağlıyor. Angelina Jolie’ye yapılan makyajı, saçlarının nasıl Malefiz’in boynuzlarına dönüştüğünü görüyoruz. Hızlı bir video olmasına rağmen bu işlemin çok zaman aldığını anlayabiliyoruz.

Joachim Rønning’nin yönettiği Malefiz Kötülüğün Gücü filmi 18 Ekim‘de vizyona girecek. Angelina Jolie’nin inanılmaz Malefiz dönüşümünü haberimizin girişindeki videoda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı