reklamı kapat

POPÜLER

Malefiz Kötülüğün Gücü

Angelina Jolie’nin rol aldığı Malefiz Kötülüğün Gücü fragmanıyla karşımızda [Video]

Disney stüdyoları bugün hayranlarına inanılmaz bir gün yaşatıyor. Mulan’ın hemen ardından Malefiz Kötülüğün Gücü fragmanıyla boy gösteriyor. Böylece bizleri nasıl bir filmin beklediği gün yüzüne çıkıyor.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Malefiz aslında Uyuyan Güzel hikayesini farklı bir şekilde yeniden anlatıyor. Fakat bu sefer hikayenin kahramanı Uyuyan Güzel değil, onun başına bela olan Malefiz. Başrolünü Angelina Jolie’nin üstlendiği ilk filmi 2014 senesinde izleyici karşısına çıkmıştı. Ancak Malefiz’in maceraları burada bitmedi. Yönetmenliğini Joachim Rønning‘in üstlendiği ikinci filmin başrolünde de Angelina Jolie yer alıyor. Ona Elle Fanning, Ed Skrein, Chiwetel Ejiofor, Michelle Pfeiffer, Juno Temple ve Harris Dickinson gibi isimler eşlik ediyor.

Malefiz Kötülüğün Gücü ile yeni bir macera başlıyor

Serinin ilk filminde Uyuyan Güzel hikayesine farklı bir açıdan bakma ve Malefiz’i yakından tanıma fırsatı bulmuştuk. Burada Malefiz‘in aslında saf ve güzel bir genç kız olduğunu görmüştük. Genç yaşta aşık olduğu ve güvendiği Stephan’ın kendisine ihanet etmesiyle işler değişmişti. Uğradığı büyük ihanetle birlikte değişiyor, kin ve nefretle dolan Malefiz daha sonra Aurora‘yı 100 yıllık uyku ile lanetliyordu. Fakat hikayenin devamı da bildiğimizden çok farklı ilerliyordu. İlk filmde yaşananlar devam hikayesi olan Malefiz Kötülüğün Gücü’ne kapı açıyor. Yeni filmde Aurora’nın Phillip ile aşkı bir sonraki aşamaya taşınıyor. İkili evlenmek isterken Malefiz bu birliğe karşı çıkıyor. İşler iki krallığın arasındaki inanılmaz bir savaşa dönüşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joachim Rønning’nin yönettiği Malefiz Kötülüğün Gücü filmi 18 Ekim‘de vizyona girecek. Paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.