reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Marvel’ın büyük Spider-Man Far From Home sürprizi açıklaması

Marvel Sinematik Evreni’nde üçüncü fazı sonlandıran Spider-Man Far From Home finalinde büyük bir sürprizle karşımıza çıktı. Kevin Feige bu sürprize dair ilk açıklamasıyla karşımıza çıkıyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Spider-Man Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Far From Home filminin bonus sahnelerinden ilkinde Örümcek Adam dünyasının önemli karakterlerinden biri olan J. Jonah Jameson geri dönüyordu. Üstelik bu karakteri orijinal üçlemede izlediğimiz JK Simmons’ın canlandırması büyük bir şaşkınlık yarattı. Marvel hayranlarını memnun eden bu sürprizin ardından Kevin Feige J. Jonah Jameson kararı hakkında konuştu.

Spider-Man Far From Home filminin en büyük sürprizi

“J. Jonah Jameson, Sony ile Spider-Man konuşmalarımızın başından beri aklımızda olan bir fikirdi. Liseye giden bir Peter Parker anlatmaki onu diğer Marvel karakterleriyle tanıştırmak istiyorduk. J. Jonah Jameson da onlardan biriydi. Amazing Spider-Man filmlerinde görmediğimiz bir karakterdi. Onu geri getirmek istiyorduk ancak Homecoming doğru zaman değildi. Far From Home filminin de yüzde 95’i New York dışında geçiyor. Bu yüzden yeni şeyler yapma fırsatımız oldu. Mysterio son bir numara yapıyor ve beklenmedik bir şekilde kazanıyor. Artık eskisi gibi yayıncılık kalmadı. Haberi bulmak, gazeteyi baskıya yollamak gibi durumlar romantize edilmiş durumda. Bu yüzden Daily Bugle bir internet sitesi ve gazeteciler kameraya bağıra bağıra konuşuyor. JK Simmons çok yönlü bir oyuncu. Bunu görmek için Sam Raimi filmlerinde rol aldıktan sonra yer aldığı diğer projelere bakmanız yeterli. Whiplash bunlardan en öne çıkanı. Aynı oyuncuyu farklı bir ses tonuyla, değişik persona ile kullanmak mümkün ancak bu daha önce hiç yapılmamış bir şey. Bu yüzden yeni bir Jameson yaratma fikri hoşumuza gitti. O farklı bir evrenden değil, çoklu evren durumu söz konusu değil. Karşımıza yine JK Simmons tarafından oynayanan yeni bir Jameson var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu Marvel yine bizleri oldukça başarılı bir şekilde şaşırtmayı başardı. Yaşananların ardından serinin üçüncü filmi çok daha büyük bir merakla bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı