reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home sonrası düzeltilen Avengers Endgame hatası

Spider-Man Far From Home sonrası açılan internet sitesinde yer alan Avengers Endgame hatası yapılan ufak bir güncellemeyle birlikte düzeltildi. Böylece çelişkili açıklamalardan biri ortadan kalkmış oldu.

Marvel stüdyolarının resmi açıklamalarıyla ters düşen Far From Home detayı geçtiğimiz hafta içinde gündeme gelmişti. Bildiğiniz gibi filmin bonus sahnelerinden ilkinde J. Jonah Jameson’ın başında olduğu Daily Bugle internet sitesinin varlığını öğrenmiştik. Bu site filmden sonra gerçekten aktif hale getirildi. Genel olarak Örümcek Adam karşıtı haberlere yer veren sitede ekranın sağ kısmında Thanos’un yok etmesinden sonra Hulk’ın geri döndürdüğü kişilerin deneyimleri yer alıyor. Bunlardan biri ise şöyleydi: “Thanos parmağını şıklattığında ben ve ekibim Extreme Measures filmini çekiyorduk. Tam tehlikeli bir atlayışın ortasındaydım. O zaman elbette altımda her şey vardı ve güvenli bir iniş yapacaktım. Fakat beş sene sonra geri döndüğümde bu güvenlik önlemlerinin hiçbiri yerinde durmuyordu. O zamandan beri hastanede yatıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home sonrası düzeltilen detay

Elbette bu paylaşım Kevin Feige’nin daha önce yaptığı açıklamayla ters düşüyor. Çünkü Marvel stüdyolarının başındaki isim Hulk’ın kaybolan herkesi güvenli olacakları bir yere geri döndürdüğünü söylemişti. Daily Bugle internet sitesinde yer alan açıklama da kafaları karıştırmıştı. Bu paylaşıma hemen ufak bir güncelleme yapıldı. Sitede “Bu konuda yaptığımız araştırmalar doğrultusunda Jack Triconi’nin aslında hiç ortadan kaybolmadığını, sadece sette kaza geçirdiğini iddia ederek sigortadan para almaya çalıştığını öğrendik. Bu gerçeğin ortaya çıkmasından sonra sigorta sahteciliği suçuyla tutuklandı ve hapis cezasına mahkum edildi.” açıklamasına yer verildi. Böylece Marvel Sinematik Evreni içindeki çelişkili açıklamalardan biri ortadan kalktı.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı