reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 3. bölüm ismiyle gelen teori

Sevilen Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 3. bölüm ismini açıkladı. Bölüm ismiyle beraber teoriler de ortaya çıkıyor.

Netflix kütüphanesine veda etmeye hazırlanan Lucifer 5. sezon çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. 3. bölüm senaryo okumasını gerçekleştiren ekip karşımıza hayli ilginç ve eğlenceli bir bölümle çıkacak gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan 3. bölüm ismi ise teorileri tek bir kişi üzerinde yoğunlaştırıyor. Teorilerden önce gelin üçüncü bölümün açıklanan detaylarına bakalım. Lucifer’ın senaristlerinin resmi Twitter hesabı üçüncü bölümün ismini “Diablo” olarak açıkladı. Bu bölümü Mike Costa kaleme alırken, yönetmenliği ise Claudia Yarmy üstleniyor. Costa’nın Lucifer’daki kıdemli yazarlardan olduğunu söyleyelim. Dizinin 38 bölümünde Costa’nın dokunuşu yer alıyor. Costa 4. sezonda ise iki bölümün yapımcılığını üstleniyor. Yarmy ise bundan önce dizinin 4 bölümünü daha yönetmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 3. bölüm ile gelen Ella teorisi

Bildiğiniz gibi Lucifer’ın bölüm isimleri aynı zamanda bölümde geçen diyalogları oluşturuyor. Bu bölüm ise İspanyolca şeytan anlamına gelen Diablo kelimesini kendine isim olarak seçiyor. Bu da elbette akıllara ilk olarak Ella Lopez‘i getiriyor. Bu açıklamayla beraber hayranlar 5 sezonla beraber Ella’nın nihayet olayları anladığını ve Lucifer’ın gerçek kimliğini keşfettiğini düşünüyor. Ella’nın bu gerçeği öğrenmesi durumunda bununla nasıl başa çıkacağı ise merak konusu. İnancını geçtiğimiz sezon yitiren ancak daha sonra yeniden kazanan Ella, Lucifer’ın gerçek kimliğini kabul edebilecek mi hep beraber göreceğiz. Elbette bunlar şimdilik sadece bir teori.

Lucifer 5. sezon bölümlerinin 2020’nin ilk yarısında Netflix kütüphanesinde yayınlanması bekleniyor. Ancak şimdilik hala resmi bir tarih paylaşılmadığını belirtelim. Dizi toplamda 16 bölümle hayranlara veda edecek.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı