reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 14. bölümün hayranları endişelendiren ismi

Lucifer 5. sezon 14. bölümün ismi açıklandı. Netflix dizisi bu bölümün ismiyle duygusal bir bölümü işaret ederken; hayranları bir hayli endişelendiriyor.

Artık finale doğru adım adım yaklaştığımız Lucifer 5. sezon isim açıklamalarında 14. bölümün ismi şimdiden hayranları endişelendirmiş durumda. Geçtiğimiz hafta bölümün ismi için görsel bir ipucu paylaşılmış ve hayranlar tarafından kısa sürede net bir tahmin oluşturulmuştu. O tahmin doğru çıktı. Netflix dizisinin finalde 2 önceki bölümünün adı “Nothing Lasts Forever“. Dizinin yazarlarının resmi Twitter hesabından paylaşılan bölüm ismi için küçük bir not düşülmüş. Tweet’te bölümün senaristi etiketlenerek “Lütfen düşündüğüm şey olmasın.” deniyor. Bu da elbette hayranların aklında buruk bir final portresi çiziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon Chloe ve Lucifer için nasıl bitecek?

Hayranların en çok merak ettiği detaylardan biri Chloe ve Lucifer’ın ilişkisinin nasıl noktalanacağıydı. Bu bölüm ismiyle beraber genel korku şu an ikilinin asla kavuşamayacağı üzerine yoğunlaşmış durumda. Bildiğiniz gibi 16. bölümle final yapacak olan beşinci sezonun 14. bölümü finale giriş niteliği taşıyor. Bu yüzden bu bölümün ayrı bir önemi bulunuyor. 14. bölümün senaristi Chris Rafferty konuyla ilgili bir tweet atarak hayranları sakinleştirmeye çalıştı diyebiliriz. Rafferty’nin açıklaması şu şekilde: “Endişelenen herkese: Varsayımda bulunmayın. Zamanı geldiğinde hepsi açıklanacak. Biraz inancınız olsun.

Rafferty’nin 5. sezonda, sezon arası olan 8. bölümün yazarlığını da üstlendiğini kaydedelim. 14. bölümün yönetmen koltuğunda ise Lisa Demaine oturuyor.

Lucifer 5. sezon ile final yapmaya hazırlanıyor. Ancak yeni dedikodulara göre Netflix 6. sezon için görüşmeler başlatmış. 6. sezona ilişkin haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Robert Pattinson, Batman kostümündeki önemli detay