reklamı kapat

POPÜLER

netflix lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 15. bölüm için karamsar ipucu

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 15. bölüm için ilk ipucunu verdi. Hayranların kısa sürede tahmin ettiği bölüm ismi doğruysa karamsarlığa sürükleniyoruz.

Şimdilerde Netflix cephesinin 6. sezon istediği dedikoduları kulislerde dolaşsa da Lucifer 5. sezon resmi bir açıklama gelene kadar 16 bölümle final yapacak. Dizinin şu ana kadar 14 bölümünün ismi açıklandı. 14. bölüm ismi ise hayranları paniğe sürüklemişti. Nothing Lasts Forever isimli 14. bölümden sonra gelecek 15. bölümün ismi ne olacak dersiniz? Hayranların bir tahmini bulunuyor ancak önce ipucuna bakalım. 7 kelimelik bölümün isminin kelimelerini tek tek yazmayacağız. Ancak bu bölüm adı soruyla karışık bir isyan ifadesini barındırıyor. Hayranların ilk tahmini ise şu: “Is this really how it’s going to end?!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon finali merak ediliyor

Bu bölüm ismi, 14. bölümde hayranları gerçekten de paniğe sürükleyecek bir şeyler olduğunu doğruluyor. Her ne kadar 14. bölümün yazarı erken çıkarımlarda bulunmamamızı istese de; dizi finale giderken pek de hoşlanmayacağımız, bizi endişelendirecek şeyler olacak gibi görünüyor. 15. bölümün isminin “Is this really how it’s going to end?!” isyanını barındırması durumunda yine de umutlarımızı yüksek tutmaya çalışıyoruz. Çünkü 16. bölümde hala işler değişebilir. Bizi duygusal bir finalin beklediğine şüphe yok. Ancak mutlu sona ne kadar kavuşabiliriz şimdilik emin değiliz.

Lucifer 5. sezon 15. bölümün senaryosunu Jason Ning üstleniyor. Ning aynı zamanda bu sezonun ilk bölümü olan “Really Sad Devil Guy“ bölümünün de yazarı.

8 + 8 bölüm olmak üzere iki kısım halinde yayınlanacak olan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman Netflix kütüphanesine geleceği ise hala açıklanmadı.