reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon bölümlerinde yer alacak Game of Thrones aktörü

The Witcher 2. sezon için Game of Thrones aktörü sürprizi

Netflix dizisi The Witcher 2. sezon bölümlerinde tanıdık bir ismi ağırlayacak. Sevilen Game of Thrones aktörü, dizinin ilk bölümünde yer almaya hazırlanıyor.

Popüler Netflix dizisi The Witcher 2. sezon çekimlerine başladı. Yeni sezonda ise izleyicileri bazı sürprizler bekliyor. Onlardan biri de Game of Thrones aktörü Kristofer Hivju. Game of Thrones dizisinde Tormund Giantsbane rolüyle kısa sürede sevilen isimler arasına adını yazdıran aktör, The Witcher’ın sızıntıları konusunda güvenilir kaynaklardan olan Redanian Intelligence‘ın haberine göre Nivellen karakteri olarak karşımıza çıkacak. Bu aslında oldukça ilginç bir detay. Çünkü Nivellen kitap serisinde, ilk kitap olan Son Dilek‘te yer alıyor. Geralt, Ciri ile buluşmadan çok önce…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon bölümlerinde kısa hikayeler devam edecek

Son Dilek kitabında Ufak Bir Gerçeklik Payı hikayesinde okuyabileceğiniz Nivellen, lanetlenmiş bir insan. Geralt Nivellen’le karşılaştığında karakterimiz insan kıyafetleri içinde bir canavar olarak tasvir ediliyor. Nivellen’in hikayesinin ikinci sezona nasıl yedirileceği ise merak konusu. Eğer sızıntıların dediği gibi sadece ikinci sezonun ilk bölümünde göreceksek, belki Geralt ve Ciri Kaer Morhen’e giderken yolda Nivellen’e rastlayabilir. Ancak şimdilik detaylar net değil.

The Witcher 2. sezon bölümlerinin 2021’de bizlerle buluşması planlanıyor. O zamana kadar Nivellen’in hikayesine göz atabilirsiniz. İkinci sezonun ise ağırlıklı olarak üçüncü kitap olan Elfler’in Kanı’nı işlemesini bekliyoruz. Ciri ve Geralt dizi finalinde ikinci kitabın sonundaki gibi bir birlerini bulmuş, üçüncü kitap ise bizi Ciri’nin Kaer Morhen’deki eğitimiyle karşılamıştı. Lambert ve Coen isimli Witcher’ların aktörlerinin de seçimiyle 2-3 bölümü Kaer Morhen’de geçirebileceğimizi söyleyelim. Tabii tüm bu aktörler açıklanırken hayranların aklında hala tek bir soru var: Vesemir’i kim oynayacak? Karakteri kimin oynayacağı açıklanmadı ama Mads Mikkelsen ve Michael Keaton’ın rolü reddettiğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 4. sezon teorilerini doğrulayan sürpriz