reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon için Mark Hamill’i diziye dahil eden çalışma

Netflix dizisi The Witcher 2. sezon için hala Vesemir’i kimin oynayacağı açıklanmadı. Ancak hayranlar Mark Hamill konusunda ısrarcı.

Advertisement

The Witcher 2. sezon ön çalışmaları halihazırda başlamış durumda. Küçük bir zaman atlamasıyla başlayacağımız ikinci sezonda ise evrenin önemli karakterlerinden biri olan Vesemir hikayeye dahil olacak. Hayranlar ise dizinin duyurulduğu dönemden bu yana Vesemir’i Mark Hamill‘in oynamasını istiyor. Hamill de Netflix dizisi için kapıları kapatmıyor. Ünlü oyuncu evrene pek aşina olmasa da rolü canlandırabileceğini geçmişte açıklamıştı. Ancak son yaptığı açıklama rol için kendisiyle görüşülmediği üzerineydi. Netflix dizisinde Vesemir olarak karşımıza çıkmayacak olsa da BossLogic bu sorunu ortadan kaldırmak adına bir hayran çalışması hazırlamış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon çekimleri 2020’de başlıyor

Yaptığı etkileyici hayran çalışmalarıyla tanınan BossLogic, Hamill’i dizi için Vesemir’e dönüştürüyor. Açıkçası ortaya çıkan işin hayli tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Hamill şüphesiz Vesemir olarak ikna edici bir görünüme sahip olurdu. Dizinin ise Vesemir’i yakın zamanda açıklayıp açıklamayacağı meçhul. Şubat 2020’de çekimlerine başlanacak olan 2. sezon için aslında oyuncu seçiminin tamamlanmış olması gerekiyor. Hamill kendisini rol için aramadıklarını ifade ettiği için, Vesemir rolünde başkasını görme ihtimalimizin hayli yüksek olduğunu kaydedelim.

Dizinin 2. sezon bölümlerinin ise 2020’nin sonu ya da 2021’in başı gibi yayınlanması bekleniyor. Yani önümüzde hayli uzun ve sabırsızlıkla geçecek bir süreç var anlayacağınız.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası