reklamı kapat

POPÜLER

netflix The Witcher 2. sezon oncesi aciklanan The Witcher Nightmare of The Wolf konusu

The Witcher anime filminin konusu belli oldu; başrol Geralt değil

The Witcher 2. sezon öncesi resmileşen anime filmi The Witcher: Nightmare of The Wolf resmi Netflix sayfasına kavuşunca filmin konusu da ortaya çıktı.

The Witcher 2. sezon 2021’de izleyiciyle buluşacak. Ancak bu proje devam ederken Netflix geçtiğimiz günlerde bir de anime filmi müjdelemişti. Gelecek yeni filmin konusuyla ilgili herhangi bir açıklama paylaşılmazken sadece isminin The Witcher: Nightmare of The Wolf olacağı duyurulmuştu. Şimdi bu yapım, Netflix’teki resmi sayfasına kavuşmuş durumda. Bu da bizi filmin ilk özetine götürüyor. Bu özet ise bazı izleyicileri şaşırtabilir. Çünkü hikaye Geralt’ın bir macerasını anlatmayacak. Çok daha geçmişe gidiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher: Nightmare of The Wolf anime filmi Vesemir’e odaklanıyor

Yapımın yayınlanan resmi özeti şu şekilde: “Geralt’ı eğitmeden çok önce, gizemli Deglan onu Şaşırma Kanunu ile alıp götürünce Vesemir kendi macerasına adım atmıştı.

Bir başka sürpriz çocuk olan Vesemir‘i odak noktasına oturtan bu hikayede hayli saygın ve hayranlar tarafından sevilen bu karakterin Witcher’lığa ilk adım attığı dönemlerden gençlik yıllarına uzanan bir macera izleyeceğiz gibi görünüyor. Tabii resmi özetin bu anime filminin 2. sezon önce yayınlanma ihtimalini de artırdığını düşünüyoruz. Çünkü 2. sezonda izleyiciyi karşılayacak isimlerden biri de Vesemir. Hayranların Mark Hamill tarafından canlandırılmasını istediği, ancak şimdilik resmi bir oyuncuya kavuşamayan karakter, anime filmiyle 2. sezon öncesi izleyicilere tanıtılabilir. Vesemir, Geralt’ı eğiten ve ona akıl hocalığı yapan isim. Anime filminin Legend of Korra yaratıcıları Studio Mir tarafından hazırlandığını da kaydedelim. Yapım için henüz resmi bir tarih ya da poster bulunmuyor. Nightmare of The Wolf filminin resmi Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?