reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 13. bölüm için ilk ipucu göründü

Lucifer 5. sezon isim tahminlerinde sona yaklaşıyoruz. Netflix dizisi final sezonunun 13. bölüm ismi için ipucunu paylaştı.

Lucifer 5. sezon için Netflix tarafından hala bir tarih açıklaması gelmedi. Ancak dizinin senaristleri küçük isim oyunuyla heyecanı en üst noktada tutmayı başarıyor. Toplamda 16 bölüme sahip olan dizinin 13. bölümü için de oyun devam ediyor. 13. bölümün isminden ipucu paylaşan senaristler bu kez hayranları ise biraz zorlamış gibi görünüyor. Yeni bölümün ismi 4 kelimeden oluşuyor. “A” ile başlayan isim ikinci harfi İ olan 6 harfli kelimeyle takip ediliyor. İkinci harfi A olan 8 harfli üçüncü kelimeyi ise ilk harfi S olan 8 harfli son kelime takip ediyor. Hayranlar bu sezon Tanrı’nın geleceğini bildiği için üçüncü kelimenin Fatherly olduğunu düşünüyor. Ancak bunun dışında geçmiş bölümlerdekine kıyasla ortak bir tahmin yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon iki kısım halinde yayınlanacak

Bu bölümde senarist koltuğunda iki isim oturuyor: Julia Fontana ve Jen Graham Imada. Her iki senaristin bu sezon birer bölüm daha kaleme aldığını kaydedelim. Fontana 5. sezon 7. bölüm olan Our Mojo‘nun yazarlığını üstlenmişti. Jen Graham Imada ise karşımıza bu sezon ilk olarak 6. bölüm BluBallz ile çıkacak. İkilinin ortak çalışması bizi nasıl bir bölüme götürecek merakla bekliyoruz. Elbette şimdilik bölümün yönetmeninin ismi açıklanmadı. İsim duyurusuyla beraber yönetmeni de öğreneceğiz.

Toplam 16 bölüme sahip olan Lucifer 5. sezon 8 + 8 bölüm şeklinde iki parçaya ayrılıyor. Dizinin yaratıcısı beşinci sezon tarihini şimdilik açıklayamadıklarını ancak öğrenir öğrenmez duyuracaklarını geçtiğimiz gün Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Hayranların sabırsızlığı ise artmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?