reklamı kapat

POPÜLER

netflix lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 7. bölüm ismi de listedeki yerini aldı

Yeni sezonu iki kısıma ayıran favori Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 7. bölüm ismini de açıkladı. Şimdi hayranlar sezon arası bölüm için bekliyor.

Artık son sezonun ilk kısmını tamamlamak üzere olan, Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon 7. bölüm ismini de nihayet listeye ekledi. Tüm sezon için başlatılan isim oyununa ara vermeden devam eden dizi, bu sezonda toplam 16 bölüm yayınlayarak hayranlara veda edecek. Ancak o 16 bölüme tek seferde kavuşamayacağız. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda dizinin son sezonunun iki kısım halinde yayınlanacağı duyurulmuş ve sezon 8 + 8 şeklinde bölünmüştü. Şimdi 5. sezon 1. kısım ise bölüm isimlerini neredeyse tamamlamak üzere. Yeni bölüm ismi ise farklı teorilere kapı açıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon hayranlar tarafından heyecanla bekleniyor

İki kelimeden oluşan bölüm ismi için neredeyse tüm tahminler Our Lord’da yoğunlaşmıştı. Ancak dizinin yazarları resmi Twitter hesabı üzerinden 7. bölümün isminin Our Mojo olduğunu duyurdu. Bu durumda hayranlar ya Chloe ve Lucifer’ın bir araya gelip bir şeyler yapacağına inanıyor ya da Michael’ın bölümde yer almasının olası olduğunu düşünüyor. Elbette bölümle ilgili elde edebildiğimiz tek bilgi ne yazık ki ismi. Bölümün yazarı ise dizinin kıdemli isimlerinden Julia Fontana. İsim duyurusu elbette bölüm yönetmeniyle beraber açıklandı. Bu bölümü yönetecek olan isim Nathan Hope. Geçmişte dizi için farklı bölümler çeken Hope aynı zamanda Gotham, CSI, Titans gibi dizilerde de yer alan bir isim. Bu da aşağı yukarı bölümle ilgili bir fikir veriyordur diye düşünüyoruz.

Gelelim yayın tarihine. Netflix hala dizi için resmi bir yayın tarihi paylaşmadı. Ancak dizinin iki kısma bölünmüş olması ilk kısmı beklenilenden önce görebileceğimizi işaret ediyordu. 8. bölüm yani sezon arasıyla beraber Netflix’in belki müjdeli bir haber verebileceğini düşünüyoruz. En sonra 4. bölüm çekimlerini tamamlayan ve yeni bölümlerin çekimine devam eden ekip ise 5. sezon için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Kasım 2019 ajandası