reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye Kasım 2019

Efsanelerin buluştuğu film için geri sayım; kasım ayı Netflix Türkiye ajandası [Video]

Netflix Türkiye, kasım ayı ajandasını açıkladı. The Crown 3. sezon bölümleriyle geri dönerken Martin Scorsese yönetmenliğindeki The Irishman ayın en çok merak edilen filmi oluyor.

Yılın sonlarına yaklaştığımız bu aylarda Netflix Türkiye, yılın en iddialı yapımlarından biri olan The Irishman filmini yayınlamaya hazırlanıyor. Martin Scorsese’nin yönetmen koltuğuna oturduğu film, Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getirerek izleyicileri savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyasına götürüyor. Jimmy Hoffa cinayetinin öncesine gideceğimiz bu hikayeyi İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank “the Irishman” Sheeran’ın gözünden izleyeceğiz. Kasım ayının bir diğer dikkat çekici filminin The King olduğunu da belirtelim. David Michôd’un yönettiği yapım, Kral V. Henry’nin hikayesine odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kasım ayında dikkat çeken bir diğer yapımsa The Crown oluyor. 3. sezonuyla izleyicilerle buulşmaya hazırlanan dizi bizi bir kez daha kraliyetin kapalı kapılarının ardına götürüyor. Bunun yanı sıra The End of the F***ing World 2. sezon, Atypical 3. sezon da izleyicilerle buluşacak. Animasyon severler ise nihayet Final Space‘in 2. sezonunu kasım ayında Netflix Türkiye kütüphanesinden izleyebilecek. Gelecek yapımların tamamını kısa özetleriyle haberin devamında bulabilir, yayınlanan kısa fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Netflix dizileri

Atypical 3. sezon (01/11/2019)
Sam üniversitenin ilk yılına girerken, arkadaş edinmekten programlarını yönetmeye kadar yeni zorluklarla boğuşur.

Busted! 2. sezon (8/11/2019)
Amatör dedektifler, Çiçek Katili olarak bilinen esrarengiz biriyle bağlantılı olabilecek bir dizi gizemli olayı çözmeye çalışır.

The End of the F***ing World 2. sezon (5/11/2019)
James ve Alyssa’nın yaptığı korkunç yolculuktan iki yıl sonra, öldürdükleri adama kafayı takmış olan bir kadın hapisten çıkıp intikam peşine düşer.

The Toys That Made Us 3. sezon (15/11/2019)
3. sezonda yaratıcılık savaşları ile Ninja Turtles, My Little Pony, Power Rangers ve Wrestling Figure oyuncak serilerinin artan popülaritesi ele alınıyor.

American Son (1/11/2019)
Ayrı yaşayan, farklı ırklardan bir anne-baba, kayıp oğullarıyla ilgili sorularına cevap arar. Broadway oyunundan uyarlanan yapımda Kerry Washington ve Steven Pasquale başrolde.

The Crown 3. sezon (17/11/2019)
Bu drama dizisinde, Kraliçe II. Elizabeth’in hükümdarlığındaki siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

High Seas 2. sezon (22/11/2019)
1940’larda İspanya’dan Brezilya’ya giden lüks bir gemide yaşanan gizemli ölümler, birlikte seyahat eden iki kız kardeşi çevreleyen sırları açığa çıkarır.

Final Space 2. sezon (24/11/2019)
Gary ve cesur ekibi, tüm galakside Quinn’i ararken tuhaf aile buluşmaları, ölümcül uzay regattaları ve tuhaf biçimde mutlu tüylü yaratıklarla uğraşır.

Yeşil Yumurta ve Salam (8/11/2019)
Birbirinin tamamen farklı olan Guy ve Sam, nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için yola çıkar. Yolda umut, arkadaşlık ve leziz bir yemek gibi yeni şeyler öğrenirler.

Netflix Filmleri

The King (1/11/2019)
Şımarık prens Hal, babasının ölümünün ardından İngiltere tahtına çıkınca hem saraydaki entrikalarla hem de devraldığı savaş ve kaos ortamıyla baş etmek durumunda kalır.

Holiday in the Wild (1/11/2019)
Kocası tarafından terk edilen New Yorklu zarif bir kadın, tek başına Afrika safarisine gider ve hayatında yeni bir amaç bulur. Kristin Davis ve Rob Lowe başrolde.

Klaus (15/11/2019)
Soğuk bir kasabaya tayin edilen postacı, Noel Baba’yı saklandığı yerde buluyor. Jason Schwartzman ve J.K. Simmons başrolde.

Deprem Kuşu (15/11/2019)
1980’lerin Tokyo’sunda Lucy adlı bir göçmenin arkadaşı, yerel bir fotoğrafçıyla yaşadıkları aşk üçgeninin ardından kaybolunca Lucy’nin onu öldürdüğünden şüphelenilir.

The Irishman (27/11/2019)
Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin rol aldığı Martin Scorsese filminde savaş sonrası Amerika’da organize suç dünyası bir tetikçinin gözünden anlatılıyor.

Atlantique (29/11/2019)
Dakar’ın bir banliyösünde 17 yaşındaki Ada, genç inşaat işçisi Souleiman’a âşık olur. Denizde kaybolan Souleiman, bir süre sonra mahalleye döner.

Orijinal belgeseller

Maradona Meksika’da (13/11/2019)
Dünyanın muhtemelen en iyi futbolcusu olan Diego Maradona, yerel takımı ve belki de kendisini kurtarmak için Sinaloa Karteli’nin yuvası Culiacán’a gelir.

Fire in Paradise (1/11/2019)
2018 yılında Paradise kasabasını yok eden ve Kaliforniya’nın en ölümcül yangını olarak bilinen Kamp Ateşi’nden kurtulanlar, yaşananları anlatıyor.