reklamı kapat

POPÜLER

Swagtron EB7 Plus elektrikli bisiklet

Uygun fiyatlı gelişmiş katlanabilir elektrikli bisiklet: Swagtron EB7 Plus

Elektrikli bisiklet dünyasına uygun fiyatlı gelişmiş bir katlanabilir model daha eklendi. Kısa süre önce Swagtron EB7 Plus tanıtıldı. İşte detaylar;

Oldukça popüler Swagtron EB7 üstüne gelen yeni model Swagtron EB7 Plus, şehir içi kullanımına yönelik dikkat çeken bir seçenek oluşturuyor. Ortadan katlanabilir yapısıyla saklamanın kolay olduğu model, turuncu ile siyahın bir araya geldiği rengiyle dikkat çekmeyi biliyor. 230 Wh pil kapasitesiyle 32 km menzile sahip olan bisiklet, gücünü 350W motordan alıyor ve bu motorla tam 30 km/s hız yapabiliyor. Bu açıdan gerçekten iddialı olan bisikletin, vites sistemi Shimano‘dan geliyor ve disk frenler kullanılıyor. Gece kullanımı için yerleşik aydınlatma sistemlerine sahip olan elektrikli bisiklet Swagtron EB7 Plus, 16 inç jantlar üstüne oturuyor ve arkasında konforlu yolculuk için süspansiyon sistemi kullanılıyor. Katlanmamış hali bile toplu taşımaya binilebilecek kadar kompakt olan modelin, pedal desteğiyle yokuşları çocuk oyuncağı haline getirdiği belirtiliyor. Bisikletin gövdesinde taşımayı kolaylaştırmak adına bir tutma bölümü dahi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Swagtron EB7 Plus büyük satış rakamlarına ulaşacaktır

Peki bu modelin fiyatı tam olarak ne kadar? Modelin orijinal versiyonu 599 dolara satılırken, yeni sürüm 699 dolar fiyat etiketine sahip. Birçok benzer elektrikli bisikletten çok daha ucuz olan yeni nesil kişisel ulaşım aracı, bu açıdan geniş bir kitleye ulaşacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin