reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Swagtron EB11

Swagtron EB11

Swagtron EB9

Swagtron EB9

elektrikli bisiklet

Swagtron EB10

Swagtron’dan fiyat performans odaklı üç yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasındaki seçenekler her geçen gün artıyor. Bu sefer Swagtron imzalı fiyat performans oranı yüksek üç yeni model karşımızda.

Swagtron tarafından tanıtılan yeni elektrikli bisiklet modellerinin EB9, EB10 ve EB11 isimleri bulunuyor. Gündelik şehir içi kullanımına yönelik hazırlanan modeller, kadınları da kapsama alanına alıyor. Burada ilk olarak EB9 modelinin detaylarına bakalım. 250W motoruyla 26,5 km/s hıza çıkabilen model, 36V pil paketiyle 45 km kadar yol yapabiliyor. Shimano imzalı vites kullanan 18,9 kg ağırlığındaki bisiklet, istenirse pedal çevirmek yerine bir motosiklet gibi de yol alabiliyor. EB10 ve EB11 ise ortak olarak EB9 ile benzer şekilde 250W motor ile 24,5 km/s hız yapabiliyor. 36V pil paketiyle 42 km menzil sunan elektrikli bisiklet modelleri, 23 kg toplam ağırlığa sahip. Birbirlerinden temel olarak gövde tasarımlarıyla ayrılan bisikletler, EB9 gibi Shimano tarafından üretilen vites kullanıyor ve gece gücenliği için ufak aydınlatma sistemleriyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Swagtron elektrikli bisiklet modelleri kaça satılacak?

Her üç modelin de açıklandığı kadarıyla 999 dolar fiyatı bulunuyor. Bu fiyat etiketleriyle birçok benzerinden çok daha ucuz olan modeller, yurt dışında çok ses getirecek gibi duruyor. Gelişmiş elektrikli bisikletlerin halen oldukça yüksek fiyatları bulunuyor ve rakamların yavaş yavaş aşağıya iniyor olması sevindiriyor. Modelleri aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye de gelme ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getiren sistem